منوی هدایتگر شرکت

 
 معرفی
 اهداف
 چشم انداز
 ماموریت
 همکاری
 

معرفی :

هدف اصلی که برخی صاحبان فکر و اندیشه در کشورهای توسعه یافته دنبال می کنند، توسعه انفجاری و غیر قابل تصور استعدادها و فرصتهای اقتصادی و اجتماعی خصوصا با تکیه بر سرمایه حیاتی و تعیین کننده فکر و دانش بشری است ؛ این امر محقق نمی شود مگر با بکارگیری و توسعه فناوری اطلاعات .

آنان اعتقاد دارند ، سازمانهای سنتی، در بسیاری از محصولات و خدمات خود تنها از 5 درصد زمان فرآیندها، ارزش افزوده دریافت می کنند و از 95 درصد زمان باقیمانده غیر از ضرر و هزینه چیزی عایدشان نمی شود؛ چرا که وقتی یک فرآیند برای تکمیل منتظر فرآیند دیگری باشد ، فرصتهای زیادی در کنار این تاخیر پیش می آیند که بدون استفاده رها می شوند.

با بکارگیری فناوری اطلاعات، این تاخیرها و انتظارها بین فرآیندهای داخلی یک سازمان و حتی بین چند سازمان را می توان حذف کرد و با روشهای جدید بیشترین فرصتهای سودآوری و ارزش افزوده را برای یک جامعه مهیا نمود. در نتیجه ، آنان مشغول تامین شرایطی هستند که هیچ فعالیتی و حتی هیچ زمانی در حلقه های ارتباطی اقتصاد و اجتماع بدون ارزش باقی نماند.

شرکت نپراش گستر (نماینده رسمی شرکت نپراش انگلستان) ، به نوبه خود، موفق در عرصه نرم افزار و فناوری اطلاعات به شمار می آید که در سال 1384 با موضوع فناوری اطلاعات و ارتباطات و اینترنت ، نرم افزار ، تجارت الکترونیک و شبکه شروع به فعالیت نموده است. اعضا این شرکت از مهندسان و دارندگان مدرک بین المللی شرکت مایکروسافت و متخصصین در امر اینترنت و مشاوران در زمینه IT کشور می باشند که در قالب چند تیم تخصصی IT گرد هم آمده اند تا بتوانند به حول و قوه الهی با ایده ها و طرحهای نو، گامی موفق را در زمینه فناوری اطلاعات بر دارند . در طی دوره فعالیت شرکت در بیش از 3 کشور دنیا توانسته است خدمات خود را به بیش از دهها سازمان خصوصی و دولتی عرضه نماید .

فعالیتهای عمده شرکت شامل موارد زیر می باشد:

1. تهیه و تولید نرم افزارهای سفارش مشتری
2. تهیه و تنظیم طرح جامع و پروپوزال
3. خدمات وب ( طراحی و بهینه سازی و پشتیبانی از سیستمهای نرم افزاری تحت وب )
4. پشتیبانی (سخت افزار – نرم افزار )
5. تجارت الکترونیک
6. تحقیق و توسعه Research & Development
7. خدمات مشاوره