منوی هدایتگر خدمات

 
 تولید و توسعه نرم افزار
 تولید و توسعه وب
 تهیه و تنظیم پروپوزال
 مشاوره
 

تهیه و تنظیم طرح جامع و پروپوزال

این مجموعه در حال حاضر به عنوان متخصص ترین مجموعه کشور در حوزه تدوین طرح جامع ICT و برنامه ریزی جامع برای توسعه یکپارچه فناوری اطلاعات می باشد که با تکیه بر توان تخصصی و تجارب کارشناسان خود توانسته است پروژه های متعددی را به اجرا در آورد. متخصصین این شرکت در محیطی علمی – پژوهشی مبتنی بر جدید ترین روش ها و استانداردها ، ابزارهای معماری سازمانی و برنامه ریزی فناوری اطلاعات ، در حال تحقیق و اجرای پروژه های خاص در راستای ارتقا سطح فناوری اطلاعات سازمانها و ادارات هستند .

تهیه و اجرای طرح جامع انفورماتیک وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خارجی که با الهام از استراتژی‌های آنان، تعریف استراتژی‌های انفورماتیکی صورت می‌پذیرد یکی از خدماتی است که توسط واحد نرم‌افزارهای کاربردی شرکت نپراش گستر ارائه می‌گردد.

این طرح که مشتمل بر برنامه اصلاح و ایجاد سیستم‌های اطلاعاتی/ کاربردی، تعریف محیط‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، شبکه‌های ارتباطی و نیز برنامه آموزشی پرسنل می‌باشد، سازمان را در راستای تحقق استراتژی‌های انفورماتیکی یاری می‌دهد و با جلوگیری از اجرای درخواست‌های بدون برنامه جهت مکانیزه نمودن و خرید سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای غیر ضروری حداکثر صرفه‌جویی را میسر می‌سازد.

اولویت‌بندی ایجاد سیستم‌ها و برنامه خرید و تجهیزات انفورماتیکی مورد لزوم با توجه به استراتژی‌ها، اهداف بلند‌مدت و میان‌مدت سازمان شکل می‌گیرد و سبب توسعه کاربرد تکنولوژی انفورماتیک در سازمان‌ها می‌گردد.

انجام طرح‌های جامع نیاز به مدیریتی قوی و توان فنی کارشناسان خبره در زمینه‌های مختلف تکنولوژی اطلاعات دارد و شرکت نپراش گستر با دارا بودن تخصص‌های لازم در تولید و توسعه نرم‌افزارهای کاربردی، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای بنیادی، ایجاد شبکه‌های ارتباطی و ارائه سخت‌افزار در رده‌های مختلف، مجموعه یکپارچه توانمندی در تهیه و اجرای طرح‌های جامع می‌باشد.