منوی هدایتگر خدمات

 
 تولید و توسعه نرم افزار
 تولید و توسعه وب
 تهیه و تنظیم پروپوزال
 مشاوره
 

خدمات وب و اینترنت

اطلاع رسانی :

اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان سایت اطلاع رسانی پیرامون شخص ، سازمان یا شرکت متبوعه می باشد . اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه و سوابق ، اهداف و چشم اندازها ، قوانین و مقررات ، معرفی محصولات و یا خدمات ، معرفی سلسله مراتب سازمانی و اشخاص مرتبط با سازمان و ... می باشد .سایت هایی که صرفا جهت اطلاع رسانی راه اندازی شده اند، در واقع کاتالوگ تحت وبی هستند که اولا سهل الوصولتر از دیگر انواع کاتالوگ است، برای تمام مردم دنیا قابل دسترس است ، پس از انتشار قابل ویرایش و گسترش است و ابزاری به مراتب موثر تر از هر نوع کاتالوگ دیگر است .

تبلیغات :

گرچه تبلیغ هم نوعی اطلاع رسانی است لیکن اولا بیش از آنکه به معرفی جامع و کامل و دقیق محصولات یا خدمات اشاره داشته باشد، به جذب نظر و ایجاد انگیزه مخاطب در استفاده از آن می پردازد و ثانیا معمولا تبلیغ که هدف نهایی آن جذب سود بیشتر است ، برای معرفی محصولات و خدمات بنگاه های تجاری و انتفاعی استفاده می شود تا برای سازمان های دولتی یا غیر انتفاعی. در این حالت Web Site با تکیه بیشتر بر جنبه های هنری و جاذبه های بصری با تعداد صفحات کم و متون کوتاه و استفاده بیشتر از عکس ، فلش ، فیلم و موزیک و با تلاش فراوان در جذب بازدیدکننده سعی در تبلیغ در اینترنت دارد .

تجارت الکترونیک :

هدف این Web Site ها کسب درآمد از طریق وب و پولساز شدن سایت اینترنتی می باشد . ممکن است این سایت ها وسیله ای برای فروش کالاهای واقعی باشند و یا ممکن است خود محصول یا خدمات سایت هم مجازی و از جنس اطلاعات یا نرم افزار دیجیتال باشد . در حالت دوم طبیعتا می بایست بسته های نرم افزاری یا اطلاعاتی ، برای همه یا بخشی از مخاطبان آنقدر مهم و مورد نیاز باشد تا حاضر شوند برای آن مبلغی را پرداخت نمایند .

اتوماسیون تحت وب :

هدف سایت های اتوماسیون اینترنتی ، بوجود آوردن بستری تحت وب برای انجام امور اداری ، سازمانی و تعامل شرکت/سازمان با دیگر سازمان ها و یا مشتریان و مخاطبان خود تحت اینترنت است . در این حالت ، شرکت یا سازمان که هویتی واقعی دارد ، همه یا بخشی از فعالیت خود را بر روی وب مستقر می نماید تا آنچه از کار ، تعاملات ، رد و بدل ها و ... که دیروز بصورت فیزیکی صورت می گرفت امروز بصورت مجازی رد و بدل شود .

تجارت الکترونیکی :

تجارت الکترونیکی یعنی انجام معاملات از طریق شبکه یا خرید و فروش محصولات و خدمات از طریق فروشگاه های اینترنتی در Web. محصولات مورد معامله ممکن است دارای ماهیت الکترونیکی باشند مانند نرم افزار یا فیزیکی باشند مانند اتومبیل ; یا خدمات باشند مانند برنامه ریزی مسافرت، مشاوره پزشکی، یا آموزش راه دور. محصولات غیر فیزیکی از قبیل محصولات الکترونیکی است که خود نیز شامل اطلاعات، اخبار، صوت و موسیقی، فیلم، بانکهای اطلاعاتی، نرم افزار و انواع فراورده های فکری که این نوع تجارت روز به روز توسعه بیشتری پیدا کرده است. شرکت نپراش گستر با تکیه بر دانش متخصصان فارغ التحصیل در زمینه تجارت الکترونیک توانسته گام موفقی در زمینه اجرای پروژه های مبتنی بر تجارت الکترونیک بردارد